Zaprawy klejowo-szpachlowe

weber_ks121Zaprawa klejowo-szpachlowa w formie suchej mieszanki proszkowej. Zaprawa gotowa jest do użycia po rozmieszaniu z wodą. Więcej informacji.

 

 

weber_ks122Zaprawa weber KS122 jest produktem dostarczanym w workach, w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia na placu budowy po rozmieszaniu z wodą. Produkt jest mieszanką cementu, wypełniaczy mineralnych oraz modyfikatorów. Więcej informacji.

 

weber_ks123Zaprawa weber KS123 jest produktem dostarczanym w workach, w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia na placu budowy po rozmieszaniu z wodą. Produkt jest mieszanką cementu, wypełniaczy mineralnych oraz modyfikatorów. Użyte w zaprawie surowce umożliwiają aplikację produktu technika maszynową. Więcej informacji.

 

weber_ks141Zaprawa weber KS141 jest produktem dostarczanym w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia po rozmieszaniu z wodą na placu budowy. Zaprawa klejowo – szpachlowa weber KS141 jest przeznaczona do mocowania płyt izolacyjnych z wełny mineralnej (WM) i wykonywania na nich warstwy zbrojonej. Więcej informacji.

 

weber_ks125Zaprawa weber KS125 jest produktem dostarczanym w formie suchej mieszanki proszkowej z dodatkiem grubych kruszyw, gotowym do użycia po rozmieszaniu z wodą na placu budowy. Więcej informacji.

 

 

weber_ks126Zaprawa weber KS126 jest produktem dostarczanym w workach, w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia na placu budowy, po rozmieszaniu z czystą wodą. Produkt jest mieszanką cementu, wypełniaczy mineralnych, włókien polipropylenowych oraz modyfikatorów. Więcej informacji.

 

weber_ks128Zaprawa weber KS128 jest produktem dostarczanym w workach, w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia na placu budowy po rozmieszaniu z wodą. Produkt jest mieszanką cementu, wypełniaczy mineralnych oraz modyfikatorów. Użyte w zaprawie surowce umożliwiają stosowanie produktu w niskich temperaturach. Więcej informacji.

 

weber_ks143Zaprawa weber KS143 jest produktem dostarczanym w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowym do użycia po rozmieszaniu z wodą na placu budowy. Zaprawa klejowo – szpachlowa weber KS143 jest przeznaczona do mocowania płyt izolacyjnych ze styropianu (EPS) i wełny mineralnej (WM), wykonywania na nich warstwy zbrojonej. Zaprawa służy również do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Więcej informacji.