Tynki silikatowe i silikonowe

weber_pas_extracleanSilikatowo-silikonowa masa tynkarska weber.pas extraclean jest fabrycznie barwionym produktem dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o potasowe szkło wodne,  żywicę krzemoorganiczną oraz mineralne kruszywa strukturalne. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami lub grzybami. Więcej informacji.

 

weber_td331Silikatowa masa tynkarska weber TD331 jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o środek wiążący na bazie potasowego szkła wodnego oraz mineralne kruszywa strukturalne. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami i grzybami. Więcej informacji.

 

weber_td336Silikatowo – silikonowa masa tynkarska weber TD336 jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o środek wiążący na bazie potasowego szkła wodnego wzbogacony żywicą silikonową oraz mineralne kruszywa strukturalne. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami i grzybami. Więcej informacji.

 

weber_pas_premiumSilikonowa masa tynkarska weber.pas premium jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o żywicę silikonową oraz mineralne kruszywa strukturalne. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami lub grzybami. Więcej informacji.

 

weber_td341Silikonowa masa tynkarska weber TD341 jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o środek wiążący na bazie żywic silikonowych oraz mineralne kruszywa strukturalne. Użyte w tynku surowce gwarantują gotowej wyprawy tynkarskiej wysoką trwałość oraz długotrwałą ochronę przed zabrudzeniami. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami i grzybami. Więcej informacji.