Tynki mozaikowe i dekoracyjne

weber_pas_mosaicweber.pas mosaic jest gotowym do użycia tynkiem mozaikowym na bazie żywicy akrylowej i barwionego kruszywa kwarcowego. Tynk jest dostępny w 24 atrakcyjnych wzorach. Przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Spełnia wymagania normy PN-EN 15824. Więcej informacji.

 

weber_td351Tynk cienkowarstwowy weber TD351 jest tynkiem na bazie żywicy akrylowej i barwionego kruszywa kwarcowego, w formie pasty, gotowy do użycia. Więcej informacji.

 

 

weber_td352Tynk cienkowarstwowy weber TD352 jest tynkiem na bazie żywicy akrylowej i naturalnego kruszywa marmurowego, w formie pasty, gotowy do użycia. Więcej informacji.

 

 

weber_td327Dekoracyjna masa tynkarska weber TD327 jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach, w formie pasty, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o wodną dyspersję żywic akrylowych oraz mineralne kruszywa strukturalne. Użyte w tynku surowce umożliwiają wykonanie gładkich wypraw imitujących mur ceglany. Tynk posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami lub grzybami. Więcej informacji.

weber_td353Dekoracyjna, cienkowarstwowa masa tynkarska barwiona w masie, na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej, w formie pasty, gotowa do użycia. Gotowy tynk stanowi wykończenie powierzchni złożonego systemu izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (ETICS) opartego o izolację ze styropianu o nazwie handlowej weber.therm DECOR. Więcej informacji.

 

weber_td354Dekoracyjna, cienkowarstwowa masa tynkarska barwiona w masie, na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej, w formie pasty, gotowa do użycia. Gotowy tynk stanowi wykończenie powierzchni złożonego systemu izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (ETICS) opartego o izolację ze styropianu o nazwie handlowej weber.therm DECOR. Więcej informacji.