Preparaty gruntujące i środki pomocnicze

weber_prim_compactPłyn gruntujący w postaci gotowej do użycia, do stosowania na podłoża mineralne (tynk cementowowapienny, żywiczne, beton, bloczki gipsowe, itp.). Więcej informacji.

 

 

weber_pg211Preparat gruntujący weber PG211 jest gotowym do użycia płynem do zastosowania pod polimerowo-mineralne zaprawy i masy tynkarskie w systemach ociepleniowych weber.therm. Więcej informacji.

 

 

weber_pg212Weber PG212 jest mleczno-białym, jednorodnym płynem w postaci gotowej do użycia, do gruntowania podłoży mineralnych pod farby elewacyjne oraz barwione w masie tynki cienkowarstwowe. Więcej informacji.

 

 

weber_pg221Preparat gruntujący weber PG221 jest gotowym do użycia płynem do zastosowania pod dekoracyjne masy tynkarskie w systemach ociepleniowych weber.therm Więcej informacji.

 

 

weber_pg225Barwiony w masie preparat gruntujący w postaci gotowej do użycia, przeznaczony do stosowania na podłoża mineralne. Preparat służy do barwnego gruntowania pod tynki dekoracyjne w złożonym systemie izolacji cieplnej ścian zewnętrznych budynków (ETICS) opartym o izolację ze styropianu, o nazwie handlowej weber.therm DECOR. Więcej informacji.

weber_pc251Stosowanie środka weber PC251 pozwala na przyspieszenie procesu wysychania oraz wiązania tynku przez polepszenie procesów odparowania wody. Stosując weber PC251 umożliwiamy przedłużenie sezonu budowlanego bez wpływu na właściwości fizyczne i estetyczne produktu. Więcej informacji.

 

weber_pc241Do usuwania z elewacji i powierzchni pionowych zwykłych i uporczywych zanieczyszczeń, agresywnego kurzu, lekkich rdzawych nalotów itp. Atest Higieniczny: 51/779/58/2005. Więcej informacji.

 

 

weber_pc243weber PC243 jest bezbarwną cieczą, gotową do stosowania bez konieczności rozcieńczania wodą. Do czyszczenia z konstrukcji murowych, betonu, dachów, kamieni naturalnych oraz z tynków cienkowarstwowych mineralnych i żywicznych z objawów infekcji mikrobiologicznej (Kategoria II, grupa 10.) Do konserwacji konstrukcji murowych, betonu, dachów, kamieni naturalnych oraz tynków cienkowarstwowych mineralnych i żywicznych (Kategoria II, grupa 10.) Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt działa skutecznie na następujące mikroorganizmy: bakterie, grzyby, drożdże, glony. Więcej informacji.

weber_pc246weber PC246 jest gotowym do stosowania produktem, bez konieczności rozcieńczania wodą, służącym do konserwowania i powierzchniowego wzmocnienia tynków mozaikowych. Do konserwacji tynków mozaikowych opartych o barwione kruszywa kwarcowe oraz marmurowe ułożonych na : systemach ociepleń, tynkach cementowo – wapiennych, betonie. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Więcej informacji.

weber_acticide_lv706Acticide® LV 706 jest formulacją biocydową w postaci płynnego koncentratu do rozcieńczania wodą dostarczaną w kanistrach. Produkt przeznaczony jest do stosowania na podłożach budowlanych, do usuwania zanieczyszczeń mikrobiologicznych oraz do ich konserwacji. Posiada szerokie spektrum działania. Więcej informacji.