Farby

weber_ton_colorFarba elewacyjna weber.ton color jest fabrycznie barwionym produktem, dostarczanym w wiadrach w formie płynnej, gotowym do użycia na placu budowy po uprzednim przemieszaniu. Produkt oparty jest o żywice silikonowe oraz wysokiej jakości pigmenty. Farba posiada powłokowe zabezpieczenie przeciwko porastaniu algami lub grzybami. Więcej informacji.

 

weber_fz371Farba akrylowa weber FZ371 jest gotową do użycia farbą elewacyjną na bazie żywicy akrylowej z dodatkiem powłokowego zabezpieczenia przeciwko porastaniu algami lub grzybami, do stosowania na zewnątrz budynków. Więcej informacji.

 

weber_fz381Farba silikatowa weber FZ381 jest gotową do użycia farbą elewacyjną na bazie potasowego szkła wodnego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Farba penetruje i wnika w strukturę mineralnego podłoża wzmacniając je, tworzy bardzo twardą powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych. Więcej informacji.

 

weber_fz391Farba silikonowa weber FZ391 jest gotową do użycia farbą elewacyjną na bazie żywicy silikonowej z dodatkiem powłokowego zabezpieczenia przeciwko porastaniu algami lub grzybami, do stosowania na zewnątrz budynków. Więcej informacji.